Visos kategorijos
EN

Pagrindinis> NAUJIENOS > Pramonės Naujienos

BloombergNEF prognozuoja, kad iki 30 m. pasaulinė energijos kaupimo rinka kasmet augs 2030 %

Laikas: 2022-04-12 Hitai: 36

Remiantis BloombergNEF prognozėmis, pasaulinė energijos kaupimo rinka išaugs iki 58 GW/178 GWh kasmet iki 2030 m., o JAV ir Kinija sudarys 54 proc.

Grupės 1 m. pirmojo pusmečio energijos saugojimo rinkos apžvalga buvo paskelbta prieš pat kovo pabaigą. „BloombergNEF“ prognozavo, kad, nors ir pripažįstama, kad tiekimo grandinės suvaržymai pristabdė artimiausio laikotarpio diegimą, rinka išaugs 2022 % per metus.

„BloombergNEF“ taip pat pažymėjo, kad ličio jonų baterijų saugykla pernai sudarė 95% naujų komunalinių paslaugų pajėgumų visame pasaulyje, išskyrus „keletą retų išimčių“, pavyzdžiui, tris naujas suspausto oro energijos kaupimo sistemas Kinijoje, kurių bendra galia 170 MW/760 MWh.

Įmonė tikisi, kad litis išlaikys tą sukibimą rinkoje ateinančius kelerius metus, tikėdamasi, kad srauto baterijos, elektroterminės ir kitos ilgesnės trukmės technologijos vis tiek liks tik mažiems bandomiesiems ar specialios paskirties projektams. Tačiau ateityje ilgesnės trukmės energijos saugykla galėtų užtikrinti tinklų be išmetamųjų teršalų išmetimo pajėgumą, pažymėjo BloombergNEF.

展开
ONLINE