Visos kategorijos
EN

Pramonės energijos saugykla

Pagrindinis> PARAIŠKOS > Pramonės energijos saugykla

Pramonės energijos saugykla

Laikas: 2022-04-11 Hitai: 77

Didėjant pramoninio ir komercinio komplekso apkrovai bei didėjant apkrovų smailių ir slėnių skirtumams, didėja reikalavimai elektros energijos tiekimo kokybei ir stabilumui. Kadangi pramoninių ir komercinių subjektų energijos paskirstymo pajėgumų transformaciją dažnai riboja pranašesni elektros paskirstymo pajėgumai, plėtra yra sudėtinga, investicijos į energijos išplėtimą yra didelės, ciklas ilgas, o visapusiška nauda maža.


Pramonės energijos saugykla-3


Energijos kaupimo sistemą sudaro akumuliacinės sistemos konteineris, kurio planuojama projektinė galia 500kW/1MWh. Energijos kaupimo sistemos konteineryje yra energijos kaupimo sistema, akumuliatoriaus valdymo sistema, PCS, UPS, EMS, apšvietimas, priešgaisrinė apsauga, ŠVOK ir paskirstymas. Pagalbiniai komponentai, tokie kaip elektros prieigos sistemos, su įrengimo / priežiūros kanalais; gamyklos elektros tinklo sistema yra prijungta prie elektros paskirstymo patalpos elektros tinklo sistemos per tiekimo spintą, kad būtų galima atlikti skutimosi piko ir slėnio užpildymo, paklausos valdymo funkcijas. , energijos taupymas, apkrovos balansavimas, dinaminis pajėgumo didinimas ir galios koeficiento gerinimas.


Pramonė-Energija-Sandėliavimo sistema-1


Atsižvelgiant į įvairius energijos suvartojimo ir energijos taupymo poreikius, siūlomi pritaikyti sprendimai, tinkami konkrečiam scenarijui, kurie gali išspręsti tokias problemas kaip nepakankamas paskirstymo pajėgumas, didelis energijos suvartojimo piko ir slėnio skirtumas, elektros kokybės pablogėjimas.


Pramonės energijos kaupimo sistema-2Rekomenduojami produktai:

Aukštos įtampos-400V-96.76KWH-baterija-3


Ankstesnis: Nė vienas

Kitas : Nė vienas

展开
ONLINE